"GİZLİ Ahit" KİTAPTAN ALINTI:

 

 

"Aksini yapıyormuş gibi yaparken hayatlarını kısa tutacağız ve akıllarını kısa tutacağız. Bilim ve teknoloji bilgimizi, neler olduğunu asla görmemeleri için incelikli şekillerde kullanacağız. Havada olduğu kadar yiyecek ve suda da yumuşak metaller, yaşlanma hızlandırıcılar ve yatıştırıcılar kullanacağız. Döndükleri her yerde zehirle kaplanacaklar.
Yumuşak metaller akıllarını kaybetmelerine neden olur. Pek çok kaynağımızdan bir tedavi bulacağımıza söz vereceğiz ama yine de onlara daha fazla zehir vereceğiz. Büyük oyuncular ve şarkıcılar tarafından sunulan bazı hijyen ve güzellik ürünlerinin yüzlerine ve bedenlerine sonsuz gençlik getireceğine, susuz ve aç ağızlarıyla zihinlerini yok edeceğimize inanan budalaların derilerinden kimyasal zehirler emilecektir. ve organ sistemleri, iç üreme. Bütün bunlardan, çocukları engelli ve deforme problemlerle ölü olarak doğacak ve bu bilgiyi saklayacağız.
Etraflarındaki her şeyde, içtiklerinde, yediklerinde, soluduklarında ve giydiklerinde zehirler gizlenecektir. Zehirleri dağıtma konusunda usta olmalıyız çünkü uzağı görebiliyorlar. Onlara televizyonda komik resimler ve müzik tonları ile zehirlerin iyi olduğunu öğreteceğiz. Arayanlar yardımcı olacaktır. Zehirlerimizi zorlamak için onları kaydedeceğiz.
Ürünlerimizin filmde kullanıldığını görecekler ve alışacaklar ve gerçek etkisini asla bilemeyecekler. Doğum yaptıklarında, çocuklarının kanına zehir enjekte edeceğiz ve onlara yardım ettiğimize ikna edeceğiz! Daha erken başlayacağız, akılları gençken, çocukların en çok sevdiği şeylerle, tatlı şeylerle onları hedef alacağız.
Dişleri çürüdüğünde, akıllarını öldürecek ve geleceklerini çalacak metallerle dolduracağız. Öğrenme yetenekleri etkilendiğinde, onları daha da hasta edecek ve başka hastalıklara neden olacak ilaçlar yarattık ve bunun için daha da fazla ilaç üreteceğiz. Kendi gücümüzle onları önümüzde uysal ve zayıf kılacağız. Depresif, yavaş ve obez olacaklar ve yardım için bize geldiklerinde onlara daha fazla zehir vereceğiz.
Dikkatimizi paraya ve maddi mallara odaklayacağız, böylece iç benlikleriyle asla bağlantı kurmazlar. Zina, dış zevkler ve video oyunları ile dikkatlerini dağıtacağız ki, asla birlik ve beraberlik içinde olmasınlar. Akılları bize ait olacak ve ne dersek onu yapacaklar. Reddederlerse, yaşamlarında zihni değiştiren teknolojiyi uygulamanın yollarını bulacağız.
Korkuyu silahımız olarak kullanacağız. Onların hükümetlerini kuracağız ve içlerinde muhalefet oluşturacağız. İki tarafa da sahip çıkacağız. Hedefimizi her zaman saklayacağız ama planımıza devam edeceğiz. İşi bizim için yapacaklar ve onların emeğiyle zenginleşeceğiz.
Ailelerimiz asla onlarınkiyle karışmaz. Kanımız saf olmalı (çünkü öyle). Bize karşı geldiklerinde birbirlerini öldürmelerini sağlayacağız.
Onları dogma ve din yoluyla birlikten ayrı tutacağız. Hayatlarının tüm yönlerini kontrol edeceğiz ve onlara ne ve nasıl düşünmeleri gerektiğini söyleyeceğiz. Onları güzel bir şekilde hidayete erdireceğiz ve kendilerini hidâyet ettiklerine inandıracağız.
Gruplarımız aracılığıyla aralarında husumeti körükleyeceğiz. Aralarında bir nur parıldadığında, onu ya alay ederek ya da bize en uygun olan ölümle söndürürüz. Kalplerini paramparça edip kendi çocuklarını öldürmelerini sağlayacağız. Bunu, nefreti müttefikimiz, öfkeyi arkadaşımız olarak kullanarak başaracağız. Nefret onları tamamen kör edecek ve çatışmalarında liderleri olacağımızı asla göremeyecekler.
Birbirlerini öldürmekle meşgul olacaklar. Bize karşı geldiklerini gördüğümüz sürece kendi kanlarında yıkanacaklar ve komşularını öldürecekler.
Bundan çok faydalanacağız, çünkü bizi görmeyecekler, çünkü bizi göremeyecekler. Savaşlarından ve ölümlerinden zenginleşmeye devam edeceğiz. Nihai hedefimize ulaşana kadar bunu tekrarlayacağız. Onları korku ve öfke içinde yaşatmaya devam edeceğiz, onlara görüntü ve ses vereceğiz. Bunu başarmak için elimizdeki tüm araçları kullanacağız. Araçlar çalışmaları ile sağlanacaktır. Kendilerinden ve komşularından nefret etmelerini sağlayacağız.
Hepimizin bir olduğu ilahi gerçeği onlardan her zaman saklayacağız. Asla bilmemesi gerektiğini! Rengin bir yanılsama olduğunu asla bilmemeliler, her zaman eşit olmadıklarına inanmalıdırlar. Damla damla, damla damla hedefimize ilerleyeceğiz. Onları kontrol etmek için topraklarını, kaynaklarını ve servetlerini ele geçireceğiz. Sahip oldukları küçük özgürlükleri çalacak yasaları kabul etmeleri için onları kandıracağız. Onları sonsuza kadar kapatacak, onları ve çocuklarını borç içinde tutacak bir para sistemi kuracağız.
Birlikte yasakladığımızda onları cinayetle suçlayacağız ve farklı bir hikaye sunacağız.

0.26254916191101