AZ Ru En
Bir kərə yüksələn bayraq bir daha enməz

"Fənərbağça" və "Çelsi" qalib gəldi, "Beşiktaş" qələbəni əldən verdi - YENİLƏNİB

  47

23:54

8 noyabr

G qrupu

21:55. "Spartak" (Moskva, Rusiya) - "Reyncers" (Şotlandiya) - 4:3 
Qollar:
Yeryomenko, 5-avtoqol (0:1), Melqareyo, 22 (1:1), Qoldson, 35-avtoqol (2:1), Kandelas, 27 (2:2), Midlton, 41 (2:3), Adriano, 58 (3:3), Hanni, 59 (4:3)

21:55. "Rapid" (Vyana, Avstriya) - "Vilyarreal" (İspaniya) - 0:0

1.

Vilyarreal

3

1

2

0

10:5

5

2.

Reyncers

3

1

2

0

5:3

5

3.

Rapid

3

1

0

2

3:8

3

4.

Spartak Moskva

3

0

2

1

3:5

2

H qrupu

21:55. "Apollon" (Kipr) - "Ayntraxt" (Almaniya) - 2:3 
Qol: 
Yoviç, 17 (0:1), Haller, 55 (0:2), Qacinoviç, 58 (0:3), Zelaya, 71 (1:3), Zelaya, 90+4

21:55. "Latsio" (İtaliya) - "Marsel" (Fransa) - 2:1 
Qol: Parolo, 45 (1:0), Korrea, 55 (2:0), Zauvin, 60

 

1

Ayntraxt

3

3

0

0

8:2

9

2.

Latsio

3

2

0

1

6:6

6

3.

Marsel

3

0

1

2

4:7

1

4.

Apollon

3

0

1

2

3:6

1

I qrupu

21:55. "Genk" (Belçika) - "Beşiktaş" (Türkiyə) - 1:1 
Qol: Kuarejma, 16 (0:1), Berqe, 87 (1:1)

21:55. "Malmö" (İsveç) - "Sarpsborq" (Norveç) - 1:1 
Qol: Mortensen, 63 (0:1), Antonsson, 67 (1:1)

 

1.

Genk

3

2

0

1

7:5

6

2.

Sarpsborq

3

1

1

1

5:5

4

3.

Malmö

3

1

1

1

3:3

4

4.

Beşiktaş

3

1

0

2

5:7

3

J qrupu

21:55. "Akhisar" (Türkiyə) - "Sevilya" (İspaniya) - 2:3 
Qol: 
Nolito, 12 (0:1), Verbiç, 12 (0:2), Manu, 52 (2:1), Ayik, 78 (2:2), Baneqa, 87-pen. (2:3)

21:55. "Krasnodar" (Rusiya) - "Standard" (Belçika) - 2:1 
Qol: Qonzales,19, (0:1), Süleymanov, 79 (1:1), Vanderson, 82 (2:1)

 

1.

Sevilya

3

2

0

1

12:3

6

2.

Krasnodar

3

2

0

1

4:3

6

3.

Standard

3

2

0

1

5:7

6

4.

Akhisar

3

0

0

3

1:9

0

K qrupu

19:50. "Astana" (Qazaxıstan) - "Yablonets" (Çexiya) - 2:1 
Qollar: 
Enrike, 18 (1:0),  Zainutdinov, 40-avtoqol (1:1), Postnikov, 88 (2:1)

21:55. "Dinamo" (Kiyev, Ukrayna) -  "Renn" (Fransa)  - 3:1 
Qol:
Verbiç, 12, Mukelonko, 68, Şaparenko, 72 - Siebatey, 89
 

1.

Astana

3

1

2

0

5:3

5

2.

Dinamo Kiyev

3

1

2

0

6:5

5

3.

Renn

3

1

0

2

3:5

3

4.

Yablonec

3

0

2

1

4:5

2

L qrupu

21:55. BATE (Belarus) - "Çelsi" (İngiltərə) - 0:1 
Qol: 
Jiru, 53

21:55.  "MOL Vidi" (Macarıstan) - PAOK (Yunanıstan) - 1:0 
Qol:
 Milanov, 50

1.

Çelsi

3

3

0

0

5:1

9

2.

PAOK

3

1

0

2

4:4

3

3.

MOL Vidi

3

1

0

2

2:3

3

4.

BATE

3

1

0

2

4:7

3

A qrupu

00:00. "Ludoqorets" (Bolqarıstan) - AEK (Kipr)

00:00. "Bayer" (Almaniya) - "Sürix" (İsveçrə)

1.

Sürix

3

3

0

0

5:2

9

2.

Bayer Leverkuzen

3

2

0

1

9:7

6

3.

Ludoqorets

3

0

1

2

3:5

1

4.

AEK

3

0

1

2

3:6

1

B qrupu

00:00. "Seltik" (Şotlandiya) - "Leyptsiq" (Almaniya)

00:00. "Rusenborq" (Norveç) - "Zalsburq" (Avstriya)

1.

Zalsburq

3

3

0

0

9:3

9

2.

Leyptsiq

3

2

0

1

7:4

6

3.

Seltik

3

1

0

2

2:5

3

4.

Rosenborq

3

0

0

3

1:7

0

C qrupu

00:00. "Slaviya" (Çexiya) -  "Kopenhagen" (Danimarka)

00:00. "Bordo" (Fransa) -  "Zenit" (Rusiya)
 

1.

Zenit

3

2

1

0

4:2

7

2.

Slavia Praqa

3

2

0

1

2:1

6

3.

Kopenhagen

3

1

1

1

3:3

4

4.

Bordo

3

0

0

3

2:5

0

D qrupu

19:50. "Fənərbağça" (Türkiyə) -  "Anderlext" (Belçika) - 2:0 
Qol: 
Ayev, 71, Frey, 74

00:00. "Dinamo" (Zaqreb, Xorvatiya) - "Spartak (Trnava, Slovakiya)

1.

Dinamo  Zagreb

3

3

0

0

8:2

9

2.

Fənərbağça

3

1

1

1

5:6

4

3.

Spartak Trnava

3

1

0

2

2:4

3

4.

Anderlext

3

0

1

2

2:5

1

E qrupu

00:00. "Vorskla" (Ukrayna) - "Qarabağ" (Azərbaycan)

00:00. "Arsenal" (İngiltərə) - "Sportinq" (Portuqaliya)

1.

Arsenal

3

3

0

0

8:2

9

2.

Sporting

3

2

0

1

4:2

6

3.

Vorskla Poltava

3

1

0

2

4:6

3

4.

Qarabağ

3

0

0

3

0:6

0

F qrupu

00:00. "Betis" (İspaniya) - "Milan" (İtaliya)

00:00. "Olimpiakos" (Yunanıstan) - "Düdelanj" (Lüksemburq)

1.

Betis

3

2

1

0

5:1

7

2.

Milan

3

2

0

1

5:3

6

3.

Olimpiakos

3

1

1

1

3:3

4

4.

Dudelanj

3

0

0

3

0:6

0

23:38

8 noyabr

G qrupu

21:55. "Spartak" (Moskva, Rusiya) - "Reyncers" (Şotlandiya) - 4:3 (İkinci hissə)
Qollar:
Yeryomenko, 5-avtoqol (0:1), Melqareyo, 22 (1:1), Qoldson, 35-avtoqol (2:1), Kandelas, 27 (2:2), Midlton, 41 (2:3), Adriano, 58 (3:3), Hanni, 59 (4:3)

21:55. "Rapid" (Vyana, Avstriya) - "Vilyarreal" (İspaniya) - 0:0 (İkinci hissə)

1.

Vilyarreal

3

1

2

0

10:5

5

2.

Reyncers

3

1

2

0

5:3

5

3.

Rapid

3

1

0

2

3:8

3

4.

Spartak Moskva

3

0

2

1

3:5

2

H qrupu

21:55. "Apollon" (Kipr) - "Ayntraxt" (Almaniya) - 1:3 (İkinci hissə)
Qol: 
Yoviç, 17 (0:1), Haller, 55 (0:2), Qacinoviç, 58 (0:3), Zelaya, 71 (1:3)

21:55. "Latsio" (İtaliya) - "Marsel" (Fransa) - 2:1 (İkinci hissə)
Qol: Parolo, 45 (1:0), Korrea, 55 (2:0), Zauvin, 60

 

1

Ayntraxt

3

3

0

0

8:2

9

2.

Latsio

3

2

0

1

6:6

6

3.

Marsel

3

0

1

2

4:7

1

4.

Apollon

3

0

1

2

3:6

1

I qrupu

21:55. "Genk" (Belçika) - "Beşiktaş" (Türkiyə) - 0:1 (İkinci hissə)
Qol: Kuarejma, 16

21:55. "Malmö" (İsveç) - "Sarpsborq" (Norveç) - 1:1 (İkinci hissə)
Qol: Mortensen, 63 (0:1), Antonsson, 67 (1:1)

 

1.

Genk

3

2

0

1

7:5

6

2.

Sarpsborq

3

1

1

1

5:5

4

3.

Malmö

3

1

1

1

3:3

4

4.

Beşiktaş

3

1

0

2

5:7

3

J qrupu

21:55. "Akhisar" (Türkiyə) - "Sevilya" (İspaniya) - 2:2 (İkinci hissə)
Qol: 
Nolito, 12 (0:1), Verbiç, 12 (0:2), Manu, 52 (2:1), Ayik, 78 (2:2)

21:55. "Krasnodar" (Rusiya) - "Standard" (Belçika) - 2:1 (İkinci hissə)
Qol: Qonzales,19, (0:1), Süleymanov, 79 (1:1), Vanderson, 82 (2:1)

 

1.

Sevilya

3

2

0

1

12:3

6

2.

Krasnodar

3

2

0

1

4:3

6

3.

Standard

3

2

0

1

5:7

6

4.

Akhisar

3

0

0

3

1:9

0

K qrupu

19:50. "Astana" (Qazaxıstan) - "Yablonets" (Çexiya) - 2:1 
Qollar: 
Enrike, 18 (1:0),  Zainutdinov, 40-avtoqol (1:1), Postnikov, 88 (2:1)

21:55. "Dinamo" (Kiyev, Ukrayna) -  "Renn" (Fransa)  - 3:0 (İkinci hissə)
Qol:
Verbiç, 12, Mukelonko, 68, Şaparenko, 72
 

1.

Astana

3

1

2

0

5:3

5

2.

Dinamo Kiyev

3

1

2

0

6:5

5

3.

Renn

3

1

0

2

3:5

3

4.

Yablonec

3

0

2

1

4:5

2

L qrupu

21:55. BATE (Belarus) - "Çelsi" (İngiltərə) - 0:1 (İkinci hissə)
Qol: 
Jiru, 53

21:55.  "MOL Vidi" (Macarıstan) - PAOK (Yunanıstan) - 1:0 (İkinci hissə)
Qol:
 Milanov, 50

1.

Çelsi

3

3

0

0

5:1

9

2.

PAOK

3

1

0

2

4:4

3

3.

MOL Vidi

3

1

0

2

2:3

3

4.

BATE

3

1

0

2

4:7

3

A qrupu

00:00. "Ludoqorets" (Bolqarıstan) - AEK (Kipr)

00:00. "Bayer" (Almaniya) - "Sürix" (İsveçrə)

1.

Sürix

3

3

0

0

5:2

9

2.

Bayer Leverkuzen

3

2

0

1

9:7

6

3.

Ludoqorets

3

0

1

2

3:5

1

4.

AEK

3

0

1

2

3:6

1

B qrupu

00:00. "Seltik" (Şotlandiya) - "Leyptsiq" (Almaniya)

00:00. "Rusenborq" (Norveç) - "Zalsburq" (Avstriya)

1.

Zalsburq

3

3

0

0

9:3

9

2.

Leyptsiq

3

2

0

1

7:4

6

3.

Seltik

3

1

0

2

2:5

3

4.

Rosenborq

3

0

0

3

1:7

0

C qrupu

00:00. "Slaviya" (Çexiya) -  "Kopenhagen" (Danimarka)

00:00. "Bordo" (Fransa) -  "Zenit" (Rusiya)
 

1.

Zenit

3

2

1

0

4:2

7

2.

Slavia Praqa

3

2

0

1

2:1

6

3.

Kopenhagen

3

1

1

1

3:3

4

4.

Bordo

3

0

0

3

2:5

0

D qrupu

19:50. "Fənərbağça" (Türkiyə) -  "Anderlext" (Belçika) - 2:0 
Qol: 
Ayev, 71, Frey, 74

00:00. "Dinamo" (Zaqreb, Xorvatiya) - "Spartak (Trnava, Slovakiya)

1.

Dinamo  Zagreb

3

3

0

0

8:2

9

2.

Fənərbağça

3

1

1

1

5:6

4

3.

Spartak Trnava

3

1

0

2

2:4

3

4.

Anderlext

3

0

1

2

2:5

1

E qrupu

00:00. "Vorskla" (Ukrayna) - "Qarabağ" (Azərbaycan)

00:00. "Arsenal" (İngiltərə) - "Sportinq" (Portuqaliya)

1.

Arsenal

3

3

0

0

8:2

9

2.

Sporting

3

2

0

1

4:2

6

3.

Vorskla Poltava

3

1

0

2

4:6

3

4.

Qarabağ

3

0

0

3

0:6

0

F qrupu

00:00. "Betis" (İspaniya) - "Milan" (İtaliya)

00:00. "Olimpiakos" (Yunanıstan) - "Düdelanj" (Lüksemburq)

1.

Betis

3

2

1

0

5:1

7

2.

Milan

3

2

0

1

5:3

6

3.

Olimpiakos

3

1

1

1

3:3

4

4.

Dudelanj

3

0

0

3

0:6

0

23:00

8 noyabr

G qrupu

21:55. "Spartak" (Moskva, Rusiya) - "Reyncers" (Şotlandiya) - 2:3 (Birinci hissə)

21:55. "Rapid" (Vyana, Avstriya) - "Vilyarreal" (İspaniya) - 0:0 (Birinci hissə)

1.

Vilyarreal

3

1

2

0

10:5

5

2.

Reyncers

3

1

2

0

5:3

5

3.

Rapid

3

1

0

2

3:8

3

4.

Spartak Moskva

3

0

2

1

3:5

2

H qrupu

21:55. "Apollon" (Kipr) - "Ayntraxt" (Almaniya) - 0:1 (Birinci hissə)
Qol: 
Yoviç, 17

21:55. "Latsio" (İtaliya) - "Marsel" (Fransa) - 0:0 (Birinci hissə)
 

1

Ayntraxt

3

3

0

0

8:2

9

2.

Latsio

3

2

0

1

6:6

6

3.

Marsel

3

0

1

2

4:7

1

4.

Apollon

3

0

1

2

3:6

1

I qrupu

21:55. "Genk" (Belçika) - "Beşiktaş" (Türkiyə) - 0:1 (Birinci hissə)
Qol:
 Kuarejma, 16

21:55. "Malmö" (İsveç) - "Sarpsborq" (Norveç) - 0:0 (Birinci hissə)
 

1.

Genk

3

2

0

1

7:5

6

2.

Sarpsborq

3

1

1

1

5:5

4

3.

Malmö

3

1

1

1

3:3

4

4.

Beşiktaş

3

1

0

2

5:7

3

J qrupu

21:55. "Akhisar" (Türkiyə) - "Sevilya" (İspaniya) - 0:2 (Birinci hissə)
Qol: 
Nolito, 12  

21:55. "Krasnodar" (Rusiya) - "Standard" (Belçika) - 0:1 (Birinci hissə)
Qol: Qonzales,19

 

1.

Sevilya

3

2

0

1

12:3

6

2.

Krasnodar

3

2

0

1

4:3

6

3.

Standard

3

2

0

1

5:7

6

4.

Akhisar

3

0

0

3

1:9

0

K qrupu

19:50. "Astana" (Qazaxıstan) - "Yablonets" (Çexiya) - 2:1 
Qollar: 
Enrike, 18 (1:0),  Zainutdinov, 40-avtoqol (1:1), Postnikov, 88 (2:1)

21:55. "Dinamo" (Kiyev, Ukrayna) -  "Renn" (Fransa)  - 1:0 (Birinci hissə)
 

1.

Astana

3

1

2

0

5:3

5

2.

Dinamo Kiyev

3

1

2

0

6:5

5

3.

Renn

3

1

0

2

3:5

3

4.

Yablonec

3

0

2

1

4:5

2

L qrupu

21:55. BATE (Belarus) - "Çelsi" (İngiltərə) - 0:0 (Birinci hissə)

21:55.  "MOL Vidi" (Macarıstan) - PAOK (Yunanıstan) - 0:0 (Birinci hissə)

1.

Çelsi

3

3

0

0

5:1

9

2.

PAOK

3

1

0

2

4:4

3

3.

MOL Vidi

3

1

0

2

2:3

3

4.

BATE

3

1

0

2

4:7

3

A qrupu

00:00. "Ludoqorets" (Bolqarıstan) - AEK (Kipr)

00:00. "Bayer" (Almaniya) - "Sürix" (İsveçrə)

1.

Sürix

3

3

0

0

5:2

9

2.

Bayer Leverkuzen

3

2

0

1

9:7

6

3.

Ludoqorets

3

0

1

2

3:5

1

4.

AEK

3

0

1

2

3:6

1

B qrupu

00:00. "Seltik" (Şotlandiya) - "Leyptsiq" (Almaniya)

00:00. "Rusenborq" (Norveç) - "Zalsburq" (Avstriya)

1.

Zalsburq

3

3

0

0

9:3

9

2.

Leyptsiq

3

2

0

1

7:4

6

3.

Seltik

3

1

0

2

2:5

3

4.

Rosenborq

3

0

0

3

1:7

0

C qrupu

00:00. "Slaviya" (Çexiya) -  "Kopenhagen" (Danimarka)

00:00. "Bordo" (Fransa) -  "Zenit" (Rusiya)
 

1.

Zenit

3

2

1

0

4:2

7

2.

Slavia Praqa

3

2

0

1

2:1

6

3.

Kopenhagen

3

1

1

1

3:3

4

4.

Bordo

3

0

0

3

2:5

0

D qrupu

19:50. "Fənərbağça" (Türkiyə) -  "Anderlext" (Belçika) - 2:0 
Qol: 
Ayev, 71, Frey, 74

00:00. "Dinamo" (Zaqreb, Xorvatiya) - "Spartak (Trnava, Slovakiya)

1.

Dinamo  Zagreb

3

3

0

0

8:2

9

2.

Fənərbağça

3

1

1

1

5:6

4

3.

Spartak Trnava

3

1

0

2

2:4

3

4.

Anderlext

3

0

1

2

2:5

1

E qrupu

00:00. "Vorskla" (Ukrayna) - "Qarabağ" (Azərbaycan)

00:00. "Arsenal" (İngiltərə) - "Sportinq" (Portuqaliya)

1.

Arsenal

3

3

0

0

8:2

9

2.

Sporting

3

2

0

1

4:2

6

3.

Vorskla Poltava

3

1

0

2

4:6

3

4.

Qarabağ

3

0

0

3

0:6

0

F qrupu

00:00. "Betis" (İspaniya) - "Milan" (İtaliya)

00:00. "Olimpiakos" (Yunanıstan) - "Düdelanj" (Lüksemburq)

1.

Betis

3

2

1

0

5:1

7

2.

Milan

3

2

0

1

5:3

6

3.

Olimpiakos

3

1

1

1

3:3

4

4.

Dudelanj

3

0

0

3

0:6

0

22:04

G qrupu

21:55. "Spartak" (Moskva, Rusiya) - "Reyncers" (Şotlandiya)

21:55. "Rapid" (Vyana, Avstriya) - "Vilyarreal" (İspaniya)

1.

Vilyarreal

3

1

2

0

10:5

5

2.

Reyncers

3

1

2

0

5:3

5

3.

Rapid

3

1

0

2

3:8

3

4.

Spartak Moskva

3

0

2

1

3:5

2

H qrupu

21:55. "Apollon" (Kipr) - "Ayntraxt" (Almaniya)

21:55. "Latsio" (İtaliya) - "Marsel" (Fransa)
 

1

Ayntraxt

3

3

0

0

8:2

9

2.

Latsio

3

2

0

1

6:6

6

3.

Marsel

3

0

1

2

4:7

1

4.

Apollon

3

0

1

2

3:6

1

I qrupu

21:55. "Genk" (Belçika) - "Beşiktaş" (Türkiyə)

21:55. "Malmö" (İsveç) - "Sarpsborq" (Norveç)
 

1.

Genk

3

2

0

1

7:5

6

2.

Sarpsborq

3

1

1

1

5:5

4

3.

Malmö

3

1

1

1

3:3

4

4.

Beşiktaş

3

1

0

2

5:7

3

J qrupu

21:55. "Akhisar" (Türkiyə) - "Sevilya" (İspaniya)

21:55. "Krasnodar" (Rusiya) - "Standard" (Belçika)
 

1.

Sevilya

3

2

0

1

12:3

6

2.

Krasnodar

3

2

0

1

4:3

6

3.

Standard

3

2

0

1

5:7

6

4.

Akhisar

3

0

0

3

1:9

0

K qrupu

19:50. "Astana" (Qazaxıstan) - "Yablonets" (Çexiya) - 2:1 
Qollar: 
Enrike, 18 (1:0),  Zainutdinov, 40-avtoqol (1:1), Postnikov, 88 (2:1)

21:55. "Dinamo" (Kiyev, Ukrayna) -  "Renn" (Fransa)
 

1.

Astana

3

1

2

0

5:3

5

2.

Dinamo Kiyev

3

1

2

0

6:5

5

3.

Renn

3

1

0

2

3:5

3

4.

Yablonec

3

0

2

1

4:5

2

L qrupu

21:55. BATE (Belarus) - "Çelsi" (İngiltərə)

21:55.  "MOL Vidi" (Macarıstan) - PAOK (Yunanıstan)

1.

Çelsi

3

3

0

0

5:1

9

2.

PAOK

3

1

0

2

4:4

3

3.

MOL Vidi

3

1

0

2

2:3

3

4.

BATE

3

1

0

2

4:7

3

A qrupu

00:00. "Ludoqorets" (Bolqarıstan) - AEK (Kipr)

00:00. "Bayer" (Almaniya) - "Sürix" (İsveçrə)

1.

Sürix

3

3

0

0

5:2

9

2.

Bayer Leverkuzen

3

2

0

1

9:7

6

3.

Ludoqorets

3

0

1

2

3:5

1

4.

AEK

3

0

1

2

3:6

1

B qrupu

00:00. "Seltik" (Şotlandiya) - "Leyptsiq" (Almaniya)

00:00. "Rusenborq" (Norveç) - "Zalsburq" (Avstriya)

1.

Zalsburq

3

3

0

0

9:3

9

2.

Leyptsiq

3

2

0

1

7:4

6

3.

Seltik

3

1

0

2

2:5

3

4.

Rosenborq

3

0

0

3

1:7

0

C qrupu

00:00. "Slaviya" (Çexiya) -  "Kopenhagen" (Danimarka)

00:00. "Bordo" (Fransa) -  "Zenit" (Rusiya)
 

1.

Zenit

3

2

1

0

4:2

7

2.

Slavia Praqa

3

2

0

1

2:1

6

3.

Kopenhagen

3

1

1

1

3:3

4

4.

Bordo

3

0

0

3

2:5

0

D qrupu

19:50. "Fənərbağça" (Türkiyə) -  "Anderlext" (Belçika) - 2:0 
Qol: 
Ayev, 71, Frey, 74

00:00. "Dinamo" (Zaqreb, Xorvatiya) - "Spartak (Trnava, Slovakiya)

1.

Dinamo  Zagreb

3

3

0

0

8:2

9

2.

Fənərbağça

3

1

1

1

5:6

4

3.

Spartak Trnava

3

1

0

2

2:4

3

4.

Anderlext

3

0

1

2

2:5

1

E qrupu

00:00. "Vorskla" (Ukrayna) - "Qarabağ" (Azərbaycan)

00:00. "Arsenal" (İngiltərə) - "Sportinq" (Portuqaliya)

1.

Arsenal

3

3

0

0

8:2

9

2.

Sporting

3

2

0

1

4:2

6

3.

Vorskla Poltava

3

1

0

2

4:6

3

4.

Qarabağ

3

0

0

3

0:6

0

F qrupu

00:00. "Betis" (İspaniya) - "Milan" (İtaliya)

00:00. "Olimpiakos" (Yunanıstan) - "Düdelanj" (Lüksemburq)

1.

Betis

3

2

1

0

5:1

7

2.

Milan

3

2

0

1

5:3

6

3.

Olimpiakos

3

1

1

1

3:3

4

4.

Dudelanj

3

0

0

3

0:6

0

21:18

8 noyabr

G qrupu

21:55. "Spartak" (Moskva, Rusiya) - "Reyncers" (Şotlandiya)

21:55. "Rapid" (Vyana, Avstriya) - "Vilyarreal" (İspaniya)

1.

Vilyarreal

3

1

2

0

10:5

5

2.

Reyncers

3

1

2

0

5:3

5

3.

Rapid

3

1

0

2

3:8

3

4.

Spartak Moskva

3

0

2

1

3:5

2

H qrupu

21:55. "Apollon" (Kipr) - "Ayntraxt" (Almaniya)

21:55. "Latsio" (İtaliya) - "Marsel" (Fransa)
 

1

Ayntraxt

3

3

0

0

8:2

9

2.

Latsio

3

2

0

1

6:6

6

3.

Marsel

3

0

1

2

4:7

1

4.

Apollon

3

0

1

2

3:6

1

I qrupu

21:55. "Genk" (Belçika) - "Beşiktaş" (Türkiyə)

21:55. "Malmö" (İsveç) - "Sarpsborq" (Norveç)
 

1.

Genk

3

2

0

1

7:5

6

2.

Sarpsborq

3

1

1

1

5:5

4

3.

Malmö

3

1

1

1

3:3

4

4.

Beşiktaş

3

1

0

2

5:7

3

J qrupu

21:55. "Akhisar" (Türkiyə) - "Sevilya" (İspaniya)

21:55. "Krasnodar" (Rusiya) - "Standard" (Belçika)
 

1.

Sevilya

3

2

0

1

12:3

6

2.

Krasnodar

3

2

0

1

4:3

6

3.

Standard

3

2

0

1

5:7

6

4.

Akhisar

3

0

0

3

1:9

0

K qrupu

19:50. "Astana" (Qazaxıstan) - "Yablonets" (Çexiya) - 1:1 (İkinci hissə)
Qollar: 
Enrike, 18 (1:0),  Zainutdinov, 40-avtoqol (1:1)

21:55. "Dinamo" (Kiyev, Ukrayna) -  "Renn" (Fransa)
 

1.

Astana

3

1

2

0

5:3

5

2.

Dinamo Kiyev

3

1

2

0

6:5

5

3.

Renn

3

1

0

2

3:5

3

4.

Yablonec

3

0

2

1

4:5

2

L qrupu

21:55. BATE (Belarus) - "Çelsi" (İngiltərə)

21:55.  "MOL Vidi" (Macarıstan) - PAOK (Yunanıstan)

1.

Çelsi

3

3

0

0

5:1

9

2.

PAOK

3

1

0

2

4:4

3

3.

MOL Vidi

3

1

0

2

2:3

3

4.

BATE

3

1

0

2

4:7

3

21:11

A qrupu

00:00. "Ludoqorets" (Bolqarıstan) - AEK (Kipr)

00:00. "Bayer" (Almaniya) - "Sürix" (İsveçrə)

1.

Sürix

3

3

0

0

5:2

9

2.

Bayer Leverkuzen

3

2

0

1

9:7

6

3.

Ludoqorets

3

0

1

2

3:5

1

4.

AEK

3

0

1

2

3:6

1

B qrupu

00:00. "Seltik" (Şotlandiya) - "Leyptsiq" (Almaniya)

00:00. "Rusenborq" (Norveç) - "Zalsburq" (Avstriya)

1.

Zalsburq

3

3

0

0

9:3

9

2.

Leyptsiq

3

2

0

1

7:4

6

3.

Seltik

3

1

0

2

2:5

3

4.

Rosenborq

3

0

0

3

1:7

0

C qrupu

00:00. "Slaviya" (Çexiya) -  "Kopenhagen" (Danimarka)

00:00. "Bordo" (Fransa) -  "Zenit" (Rusiya)
 

1.

Zenit

3

2

1

0

4:2

7

2.

Slavia Praqa

3

2

0

1

2:1

6

3.

Kopenhagen

3

1

1

1

3:3

4

4.

Bordo

3

0

0

3

2:5

0

D qrupu

19:50. "Fənərbağça" (Türkiyə) -  "Anderlext" (Belçika) - 0:0 (İkinci hissə)

00:00. "Dinamo" (Zaqreb, Xorvatiya) - "Spartak (Trnava, Slovakiya)

1.

Dinamo  Zagreb

3

3

0

0

8:2

9

2.

Fənərbağça

3

1

1

1

5:6

4

3.

Spartak Trnava

3

1

0

2

2:4

3

4.

Anderlext

3

0

1

2

2:5

1

E qrupu

00:00. "Vorskla" (Ukrayna) - "Qarabağ" (Azərbaycan)

00:00. "Arsenal" (İngiltərə) - "Sportinq" (Portuqaliya)

1.

Arsenal

3

3

0

0

8:2

9

2.

Sporting

3

2

0

1

4:2

6

3.

Vorskla Poltava

3

1

0

2

4:6

3

4.

Qarabağ

3

0

0

3

0:6

0

F qrupu

00:00. "Betis" (İspaniya) - "Milan" (İtaliya)

00:00. "Olimpiakos" (Yunanıstan) - "Düdelanj" (Lüksemburq)

1.

Betis

3

2

1

0

5:1

7

2.

Milan

3

2

0

1

5:3

6

3.

Olimpiakos

3

1

1

1

3:3

4

4.

Dudelanj

3

0

0

3

0:6

0

21:11

Bu gün Avropa Liqasında qrup mərhələsində 4-cü  turun oyunları keçiriləcək. 

Qol.az-ın xəbərinə görə, 12 qrupda 24 qarşılaşma oynanılacaq.

Turnirdə ölkəmizi təmsil edən "Qarabağ"la birgə  E qrupunda mübarizə aparan  "Arsenal"la "Sportinq" Londonda üz-üzə gələcək. 

Türkiyə təmsilçilərindən "Akhisar" öz meydanında "Sevilya"nı qəbul edəcək. İstanbul klublarını isə Belçika təmsilçiləri ilə duel gözləyir.  "Beşiktaş" "Genk"lə səfər, "Fənərbağça" isə "Anderlext"lə ev oyununa çıxacaq.


8 noyabr

G qrupu

21:55. "Spartak" (Moskva, Rusiya) - "Reyncers" (Şotlandiya)

21:55. "Rapid" (Vyana, Avstriya) - "Vilyarreal" (İspaniya)

1.

Vilyarreal

3

1

2

0

10:5

5

2.

Reyncers

3

1

2

0

5:3

5

3.

Rapid

3

1

0

2

3:8

3

4.

Spartak Moskva

3

0

2

1

3:5

2

H qrupu

21:55. "Apollon" (Kipr) - "Ayntraxt" (Almaniya)

21:55. "Latsio" (İtaliya) - "Marsel" (Fransa)
 

1

Ayntraxt

3

3

0

0

8:2

9

2.

Latsio

3

2

0

1

6:6

6

3.

Marsel

3

0

1

2

4:7

1

4.

Apollon

3

0

1

2

3:6

1

I qrupu

21:55. "Genk" (Belçika) - "Beşiktaş" (Türkiyə)

21:55. "Malmö" (İsveç) - "Sarpsborq" (Norveç)
 

1.

Genk

3

2

0

1

7:5

6

2.

Sarpsborq

3

1

1

1

5:5

4

3.

Malmö

3

1

1

1

3:3

4

4.

Beşiktaş

3

1

0

2

5:7

3

J qrupu

21:55. "Akhisar" (Türkiyə) - "Sevilya" (İspaniya)

21:55. "Krasnodar" (Rusiya) - "Standard" (Belçika)
 

1.

Sevilya

3

2

0

1

12:3

6

2.

Krasnodar

3

2

0

1

4:3

6

3.

Standard

3

2

0

1

5:7

6

4.

Akhisar

3

0

0

3

1:9

0

K qrupu

19:50. "Astana" (Qazaxıstan) - "Yablonets" (Çexiya) - 1:1 (İkinci hissə)
Qollar: 
Enrike, 18 (1:0),  Zainutdinov, 40-avtoqol (1:1)

21:55. "Dinamo" (Kiyev, Ukrayna) -  "Renn" (Fransa)
 

1.

Astana

3

1

2

0

5:3

5

2.

Dinamo Kiyev

3

1

2

0

6:5

5

3.

Renn

3

1

0

2

3:5

3

4.

Yablonec

3

0

2

1

4:5

2

L qrupu

21:55. BATE (Belarus) - "Çelsi" (İngiltərə)

21:55.  "MOL Vidi" (Macarıstan) - PAOK (Yunanıstan)

1.

Çelsi

3

3

0

0

5:1

9

2.

PAOK

3

1

0

2

4:4

3

3.

MOL Vidi

3

1

0

2

2:3

3

4.

BATE

3

1

0

2

4:7

3

A qrupu

00:00. "Ludoqorets" (Bolqarıstan) - AEK (Kipr)

00:00. "Bayer" (Almaniya) - "Sürix" (İsveçrə)

1.

Sürix

3

3

0

0

5:2

9

2.

Bayer Leverkuzen

3

2

0

1

9:7

6

3.

Ludoqorets

3

0

1

2

3:5

1

4.

AEK

3

0

1

2

3:6

1

B qrupu

00:00. "Seltik" (Şotlandiya) - "Leyptsiq" (Almaniya)

00:00. "Rusenborq" (Norveç) - "Zalsburq" (Avstriya)

1.

Zalsburq

3

3

0

0

9:3

9

2.

Leyptsiq

3

2

0

1

7:4

6

3.

Seltik

3

1

0

2

2:5

3

4.

Rosenborq

3

0

0

3

1:7

0

C qrupu

00:00. "Slaviya" (Çexiya) -  "Kopenhagen" (Danimarka)

00:00. "Bordo" (Fransa) -  "Zenit" (Rusiya)
 

1.

Zenit

3

2

1

0

4:2

7

2.

Slavia Praqa

3

2

0

1

2:1

6

3.

Kopenhagen

3

1

1

1

3:3

4

4.

Bordo

3

0

0

3

2:5

0

D qrupu

19:50. "Fənərbağça" (Türkiyə) -  "Anderlext" (Belçika) - 0:0 (İkinci hissə)

00:00. "Dinamo" (Zaqreb, Xorvatiya) - "Spartak (Trnava, Slovakiya)

1.

Dinamo  Zagreb

3

3

0

0

8:2

9

2.

Fənərbağça

3

1

1

1

5:6

4

3.

Spartak Trnava

3

1

0

2

2:4

3

4.

Anderlext

3

0

1

2

2:5

1

E qrupu

00:00. "Vorskla" (Ukrayna) - "Qarabağ" (Azərbaycan)

00:00. "Arsenal" (İngiltərə) - "Sportinq" (Portuqaliya)

1.

Arsenal

3

3

0

0

8:2

9

2.

Sporting

3

2

0

1

4:2

6

3.

Vorskla Poltava

3

1

0

2

4:6

3

4.

Qarabağ

3

0

0

3

0:6

0

F qrupu

00:00. "Betis" (İspaniya) - "Milan" (İtaliya)

00:00. "Olimpiakos" (Yunanıstan) - "Düdelanj" (Lüksemburq)

1.

Betis

3

2

1

0

5:1

7

2.

Milan

3

2

0

1

5:3

6

3.

Olimpiakos

3

1

1

1

3:3

4

4.

Dudelanj

3

0

0

3

0:6

0

08:13

Bu gün Avropa Liqasında qrup mərhələsində 4-cü  turun oyunları keçiriləcək. 

Demokratikmusavat.com qol.az-a istinadən xəbər verir ki, 12 qrupda 24 qarşılaşma oynanılacaq.

Turnirdə ölkəmizi təmsil edən "Qarabağ"la birgə  E qrupunda mübarizə aparan  "Arsenal"la "Sportinq" Londonda üz-üzə gələcək. 

Türkiyə təmsilçilərindən "Akhisar" öz meydanında "Sevilya"nı qəbul edəcək. İstanbul klublarını isə Belçika təmsilçiləri ilə duel gözləyir.  "Beşiktaş" "Genk"lə səfər, "Fənərbağça" isə "Anderlext"lə ev oyununa çıxacaq.


8 noyabr

G qrupu

21:55. "Spartak" (Moskva, Rusiya) - "Reyncers" (Şotlandiya)

21:55. "Rapid" (Vyana, Avstriya) - "Vilyarreal" (İspaniya)

1.

Vilyarreal

3

1

2

0

10:5

5

2.

Reyncers

3

1

2

0

5:3

5

3.

Rapid

3

1

0

2

3:8

3

4.

Spartak Moskva

3

0

2

1

3:5

2

H qrupu

21:55. "Apollon" (Kipr) - "Ayntraxt" (Almaniya)

21:55. "Latsio" (İtaliya) - "Marsel" (Fransa)
 

1

Ayntraxt

3

3

0

0

8:2

9

2.

Latsio

3

2

0

1

6:6

6

3.

Marsel

3

0

1

2

4:7

1

4.

Apollon

3

0

1

2

3:6

1

I qrupu

21:55. "Genk" (Belçika) - "Beşiktaş" (Türkiyə)

21:55. "Malmö" (İsveç) - "Sarpsborq" (Norveç)
 

1.

Genk

3

2

0

1

7:5

6

2.

Sarpsborq

3

1

1

1

5:5

4

3.

Malmö

3

1

1

1

3:3

4

4.

Beşiktaş

3

1

0

2

5:7

3

J qrupu

21:55. "Akhisar" (Türkiyə) - "Sevilya" (İspaniya)

21:55. "Krasnodar" (Rusiya) - "Standard" (Belçika)
 

1.

Sevilya

3

2

0

1

12:3

6

2.

Krasnodar

3

2

0

1

4:3

6

3.

Standard

3

2

0

1

5:7

6

4.

Akhisar

3

0

0

3

1:9

0

K qrupu

19:50. "Astana" (Qazaxıstan) - "Yablonets" (Çexiya)

21:55. "Dinamo" (Kiyev, Ukrayna) -  "Renn" (Fransa)
 

1.

Astana

3

1

2

0

5:3

5

2.

Dinamo Kiyev

3

1

2

0

6:5

5

3.

Renn

3

1

0

2

3:5

3

4.

Yablonec

3

0

2

1

4:5

2

L qrupu

21:55. BATE (Belarus) - "Çelsi" (İngiltərə)

21:55.  "MOL Vidi" (Macarıstan) - PAOK (Yunanıstan)

1.

Çelsi

3

3

0

0

5:1

9

2.

PAOK

3

1

0

2

4:4

3

3.

MOL Vidi

3

1

0

2

2:3

3

4.

BATE

3

1

0

2

4:7

3

A qrupu

00:00. "Ludoqorets" (Bolqarıstan) - AEK (Kipr)

00:00. "Bayer" (Almaniya) - "Sürix" (İsveçrə)

1.

Sürix

3

3

0

0

5:2

9

2.

Bayer Leverkuzen

3

2

0

1

9:7

6

3.

Ludoqorets

3

0

1

2

3:5

1

4.

AEK

3

0

1

2

3:6

1

B qrupu

00:00. "Seltik" (Şotlandiya) - "Leyptsiq" (Almaniya)

00:00. "Rusenborq" (Norveç) - "Zalsburq" (Avstriya)

1.

Zalsburq

3

3

0

0

9:3

9

2.

Leyptsiq

3

2

0

1

7:4

6

3.

Seltik

3

1

0

2

2:5

3

4.

Rosenborq

3

0

0

3

1:7

0

C qrupu

00:00. "Slaviya" (Çexiya) -  "Kopenhagen" (Danimarka)

00:00. "Bordo" (Fransa) -  "Zenit" (Rusiya)
 

1.

Zenit

3

2

1

0

4:2

7

2.

Slavia Praqa

3

2

0

1

2:1

6

3.

Kopenhagen

3

1

1

1

3:3

4

4.

Bordo

3

0

0

3

2:5

0

D qrupu

19:50. "Fənərbağça" (Türkiyə) -  "Anderlext" (Belçika)

00:00. "Dinamo" (Zaqreb, Xorvatiya) - "Spartak (Trnava, Slovakiya)

1.

Dinamo  Zagreb

3

3

0

0

8:2

9

2.

Fənərbağça

3

1

1

1

5:6

4

3.

Spartak Trnava

3

1

0

2

2:4

3

4.

Anderlext

3

0

1

2

2:5

1

E qrupu

00:00. "Vorskla" (Ukrayna) - "Qarabağ" (Azərbaycan)

00:00. "Arsenal" (İngiltərə) - "Sportinq" (Portuqaliya)

1.

Arsenal

3

3

0

0

8:2

9

2.

Sporting

3

2

0

1

4:2

6

3.

Vorskla Poltava

3

1

0

2

4:6

3

4.

Qarabağ

3

0

0

3

0:6

0

F qrupu

00:00. "Betis" (İspaniya) - "Milan" (İtaliya)

00:00. "Olimpiakos" (Yunanıstan) - "Düdelanj" (Lüksemburq)

1.

Betis

3

2

1

0

5:1

7

2.

Milan

3

2

0

1

5:3

6

3.

Olimpiakos

3

1

1

1

3:3

4

4.

Dudelanj

3

0

0

3

0:6

0

Demokratikmusavat.com

Xəbər Lenti

Əməkdar artist efirə ikinci xanımı ilə gəldi - FOTO

Paşinyan Madrid prinsiplərindən imtina etsin - Babayan dilini dinc saxlamır

Xatirə İslam: "Sənəti var, amma adam deyil" - VİDEO

Yaz gəldi, meşə yanğınları başladı - Riqada təhlükə...

AGF Junior Trophy beynəlxalq turnirində komandalar arasında beş gürz və beş lentlə qrup hərəkətlərində qaliblər mükafatlandırılıb: Azərbaycan qızıl və gümüş medallar qazanıb - FOTO

Türkiyədə müxalifət liderinə hücum olub - FOTO

Ukraynada seçicilərin 48 faizə yaxını səs verib

Kinomuzun "Təhminə”si: “Qorxurdum ki, məni Azərbaycanda oğurlayarlar”

Azərbaycan komandası AGF Junior Trophy beynəlxalq turnirində beş lent ilə qrup hərəkətlərində gümüş medal qazanıb

“Qazprom”un menecerinin evindən seyf oğurlandı

Ukraynada SON DURUM: kim qalib gəlir? - Exit-poll-un qeyri-rəsmi nəticələrinə görə...

Azərbaycana qarşı yeni "kampaniya"lar hazırlanır

"Beşiktaş" futbolçusu ilə bağlı qərarını verdi

Azərbaycan komandası AGF Junior Trophy beynəlxalq turnirində beş halqa ilə qrup hərəkətlərində qızıl medal qazanıb

Bundesliqa təmsilçisində məşqçi istefası

Azərbaycan XİN Şri-Lankada baş verən terror aktlarını pisləyib

Leyla Abdullayeva: "Azərbaycan Gürcüstanla dövlət sərhədinin demarkasiyasına dair müzakirələrin davam etdirilməsi məsələsində hər hansı bir maneə görmur" - MÜSAHİBƏ

Ərdoğandan Şri Lanka açıqlaması: Bəşəriyyətə qarşı...

Ronaldo "Juventus"dan gedəcəyi haqda danışdı

Sevgilisindən ayrılmış gənc özünü Venesuela səfirliyinin damından atmaq istədi

Zelenskiyə çılpaq qadın hücum etdi

AGF Junior Trophy beynəlxalq turnirinin ip, top, gürz və lentlə hərəkətlərdə qalibləri mükafatlandırılıb - FOTO

Fransanın Nant şəhərində Azərbaycan məktəbi açıldı

Nərminə Səmədova II AGF Junior Trophy beynəlxalq turnirində gümüş medal qazanıb

"GRENKE Chess Classic 2019": Arkadi Naydiç ilk turu heç-heçə ilə başa vurub

Bakıda bədii gimnastika üzrə AGF Junior Trophy beynəlxalq turnirinin final yarışları davam edir - FOTOREPORTAJ

Bakıda bədii gimnastika üzrə AGF Junior Trophy beynəlxalq turnirinin finall yarışları davam edir - FOTOREPORTAJ

Şri-Lankada dəhşətli TERROR: 8-ci partlayış - 185 ölü, 500 yaralı - YENİLƏNİB - VİDEO - FOTO

İtaliyalı Sofiya Raffaelli bədii gimanstika üzrə AGF Junior Trophy beynəlxalq turnirində gürzlə hərəkətlərdə birinci yeri tutub

Görənlər şoka düşdü: 11 kq qızılla oyuna getdi - FOTO

Poçettino üçün 180 milyon avro

Şri-Lankada dəhşətli TERROR: kilsələrdə və otellərdə partlayışlar: 185 ölü, 500 yaralı - YENİLƏNİB - VİDEO - FOTO

Azərbaycanlı gimnast Nərminə Səmədova AGF Junior Trophy beynəlxalq turnirində bürünc medal qazanıb

Zelenski səs verdi, çıxış etdi - VİDEO

Azərbaycan gimnastı AGF Junior Trophy beynəlxalq turnirində bürünc medal qazanıb

Bakıda bədii gimnastika üzrə II AGF Junior Trophy beynəlxalq turnirinin ikinci günü start götürüb - FOTO

Binəqədidə qan töküldü: kürəyindən bıçaqladılar

Qvardiolanın güvənmədiyi futbolçunu “Yuventus” və “Bavariya” istəyir

Kluba məxsus təyyarə qəzaya uğradı - Ölənlər var

İngiltərədə ilin ən yaxşısı adına 6 namizəd

ABŞ-da hər həftə 100 kilsə bağlanır

"Real"dan 3 transfer bombası: 320 milyon avro...

Şri-Lankada dəhşətli TERROR: kilsələrdə və otellərdə partlayışlar: 160 ölü, 360 yaralı - YENİLƏNİB - VİDEO - FOTO

Luis Almaniyaya getməkdən imtina etdi

Hizbullah İsrailə qarşı savaşa başlayır? - Müharibə anonsu

Bu gün Şimali Makedoniya da prezident seçkiləridr

Namiqin Masallı paylaşımı diqqət çəkdi - FOTO

Şri-Lankada dəhşətli TERROR: kilsələrdə və otellərdə partlayışlar: ölü sayı 52-ə çatdı - YENİLƏNİB - VİDEO - FOTO

Boksçu Elnur Səmədov erməni rəqibini məğlub etdi

Türkiyə paytaxtında gey-paradlara icazə verildi

Rusiya Suriyanın bu limanını yarım əsrlik alır

Kamp-Nou-da növbəti "Barsa şou" - VİDEOİCMAL

Şri-Lankada dəhşətli TERROR: kilsələrdə və otellərdə partlayışlar: ölü sayı 42-ə çatdı - YENİLƏNİB - VİDEO

Hüsniyə yeməyə görə ağladı - FOTO

"Yuventus"dan möhtəşəm çempionluq oyunu - VİDEOİCMAL

Şri-Lankada dəhşətli TERROR: kilsələrdə və otellərdə partlayışlar: 20 ölü, 80 yaralı - YENİLƏNİB - VİDEO

Şri-Lankada dəhşətli TERROR: kilsələrdə və otellərdə partlayışlar: 20 ölü, 80 yaralı - YENİLƏNİB

Kriştianu Ronaldu yeni rekorda imza atdı

Səmra yenə bodidə - FOTO

Şri-Lankada kilsələrdə və otellərdə partlayışlar: 80 yaralı

Meksikada zavodda yanğın

Bu gün Ukraynada prezident seçkilərinin ikinci turudur

Millət vəkili: "Radikal müxalifət nümayəndələri düşmən qüvvələrə, anti-Azərbaycan şəbəkəyə dəstək verirlər"

ABŞ-da hücum hazırlayan məktəbli qızlar saxlanılıb

"Bakıda AGF Junior Trophy turniri parlaq və gözəl keçir" - tamaşaçı

Bu gün 11-ci sinif şagirdləri üçün imtahanlar keçirilir

Qazaxıstan yığmasının bədii gimnastika üzrə məşqçisi: "Bakıda hər zaman yeni təəssüratlar və bilik almağı planlaşdırırıq"

Fransada etirazlar zamanı 14 polis yaralanıb

"Bakıda Milli Gimnastika Arenasında ab-hava möhtəşəmdir" - rusiyalı gimnast

Aprelin 22-dən Formula 1 ilə əlaqədar avtomobillərin hərəkəti məhdudlaşdırılacaq yolların SİYAHISI

XI-XIV əsrlərə aid memarlıq incisi Pir Hüseyn Xanəgahına FOTOSƏYAHƏT

Ağaxan Abdullayev, Alim Qasımov, Elnarə, Simarə... - ARXİV VİDEO

Azərbaycanda yaz ayında füsunkar qış mənzərələri - FOTO

Ulduzlarımızın səhvlərlə dolu statusları - Kim Azərbaycan dilini yaxşı bilir?

Kinomuzun qaynanası... - FOTO

İradə İbrahimova toy şəkillərini paylaşıb ərindən danışdı - FOTO

Qazaxıstan gimnastı: Azərbaycan Gimnastika Federasiyası idmançılar üçün lazımi şəraiti yaradıb

Günün qoroskopu:Yaşamınızda yeni mərhələ başlanır

Zurabişvilidən Azərbaycanla sərhəd barədə bəyanat

“Seltik” Azərbaycan millisinin futbolçusunu almaq istəyir

"Qalatasaray" və "Trabzonspor"dan qələbə

"Yuventus"dan ardıcıl 8-ci çempionluq - rekord

Milli Gimnastika Arenasında AGF Junior Trophy turnirinin qrup hərəkətlərində çoxnövçülükdə qalib və mükafatçılar mükafatlandırılıb - FOTO

Azərbaycan komandası qrup hərəkətlərində AGF Junior Trophy beynəlxalq turnirinin finalına yüksəlib

Xameneini təhqir edən alimə 13 il həbs cəzası verildi

Şamaxıda ağac avtomobilin üstünə düşdü, xəsarət alanlar var

Zelenskinin namizədliyi ləğv oluna bilər

Qəbələdə dəhşətli qəza: 1 ölü, 5 yaralı

"Atletiko" səfərdən üç xalla qayıdır

"Bavariya"dan növbəti qələbə

Ramil Şeydayev əsas heyətdə

Qar 60-dan çox kəndin yolunu bağladı – İranda

Bakıda AGF Junior Trophy-nin çöxnövçülükdə mükafatlandırma mərasimi keçirilib - FOTO

Nərminə Səmədova gürzlərlə hərəkətlərdə 2-ci AGF Junior Trophy turnirinin finalında

Azərbaycan startap-ekosistem reytinqində mövqeyini yaxşılaşdırıb

Arzu Cəlilova və Nərminə Səmədova iplə hərəkətlərdə AGF Junior Trophy beynəlxalq turnirinin finalına yüksəliblər

Azərbaycan gimnastları lentlə hərəkətlərdə "AGF Junior Trophy"nin finalına yüksəliblər

Aşıq Əlini tanımayacaqsız: Arıqlayıb, belə oldu... - FOTO

Bu məşhurlarımız plastik əməliyyatın QURBANI OLDU - FOTO

Gəncədə "GƏNC by Barbarisso" ailəvi gözəllik salonu fəaliyyətə başladı - FOTO

Daha bir körpə ölümü - SUMQAYITDA

Emil Balayev üçün 90 dəqiqə

İngiltərədə ilin ən yaxşı futbolçusu kim olacaq?

Lotu Qulinin adamı Moskvada sahibkarı güllələyib

Rüfət Dadaşov oynadı, komandası qələbə qazandı

"Mançester Siti" "Tottenhem"i udub liderliyə yüksəldi

"Milan" qələbəni əldən verdi

Qusarda 6 otaqlı ev yanıb

Xaçmazda istirahət mərkəzini əxlaqsızlıq yuvasına çevirdi, polis əməliyyat keçirdi

Amerikada intihara cəhdin qiyməti bu qədər bahadır

Erməni nazir Ukraynadakı vəziyyəti “Taxt oyunları”na bənzətdi

Bədii gimnastika üzrə 2-ci AGF Junior Trophy beynəlxalq turnirindən ən yaxşı anlar - FOTO

ABŞ F-35-i satmasa, Türkiyə Moskvaya müraciət edəcək

Tünzalə Ağayeva transparan geyimdə - FOTO

Bəşir getdi, yenə 1 milyon adam küçələrə çıxdı